УКР РУС
+38 (0512) 751 588
+38 (0512) 533 588
+38 (095) 003 1588
+38 (093) 170 1588
+38 (067) 460 1588

Звернення №30627

Сміття: Сміттєвий майданчик для збору негабаритного сміття
вулиця Велика Морська 43, Миколаїв (Миколаївська)
Звернення отримано:
14.09.2021 10:06
Звернення передано
на виконання:
14.09.2021 10:07
Звернення закрито:
14.09.2021 12:48

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 14 вересня 2021 о 10:06.

2  

Звернення передано на виконання в ТОВ Валан 14 вересня 2021 о 10:07.

3  

Звернення отримано виконавцем 14 вересня 2021 о 12:48.

4  

Виконання звернення завершене 14 вересня 2021 о 12:48.