УКР РУС
+38 (0512) 751 588
+38 (0512) 533 588
+38 (095) 003 1588
+38 (093) 170 1588
+38 (067) 460 1588

Звернення №31702

Благоустрій: Тротуари, пішохідні зони
вулиця Китобоїв 8, Миколаїв (Миколаївська)
Звернення отримано:
13.10.2021 11:32
Звернення передано
на виконання:
13.10.2021 11:33
Звернення закрито:
13.10.2021 11:46

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 13 жовтня 2021 о 11:32.

2  

Звернення передано на виконання в (КЦ)ММР 13 жовтня 2021 о 11:33.

3  

Звернення отримано виконавцем 13 жовтня 2021 о 11:52.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 13 жовтня 2021 о 11:46.