УКР РУС
+38 (0512) 751 588
+38 (0512) 533 588
+38 (095) 003 1588
+38 (093) 170 1588
+38 (067) 460 1588

Звернення №33455

Сміття: Несвоєчасне вивезення сміття
вулиця Райдужна 55, Миколаїв (Миколаївська)
Звернення отримано:
24.11.2021 11:16
Звернення передано
на виконання:
24.11.2021 11:17
Звернення закрито:
24.11.2021 11:27

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 24 листопада 2021 о 11:16.

2  

Звернення передано на виконання в Администрація Корабельного району 24 листопада 2021 о 11:17.

3  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 24 листопада 2021 о 11:27.