УКР РУС
+38 (0512) 751 588
+38 (0512) 533 588
+38 (095) 003 1588
+38 (093) 170 1588
+38 (067) 460 1588

Звернення №33459

Сміття: Вивіз деревини /великогабаритного / несанкціонованого сміття
проспект Миру 7, Миколаїв (Миколаївська)
Звернення отримано:
24.11.2021 11:26
Звернення передано
на виконання:
24.11.2021 11:27
Звернення закрито:
24.11.2021 11:47

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 24 листопада 2021 о 11:26.

2  

Звернення передано на виконання в Адміністрація Інгульського району 24 листопада 2021 о 11:27.

3  

Звернення отримано виконавцем 24 листопада 2021 о 11:38.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 24 листопада 2021 о 11:47. Очікується підтвердження заявником.

5  

Виконання звернення завершене 24 листопада 2021 о 11:47.