УКР РУС
+38 (0512) 751 588
+38 (0512) 533 588
+38 (095) 003 1588
+38 (093) 170 1588
+38 (067) 460 1588

Звернення №33477

Сміття: Вивіз деревини /великогабаритного / несанкціонованого сміття
проспект Миру 44, Миколаїв (Миколаївська)
Звернення отримано:
24.11.2021 20:21
Звернення передано
на виконання:
24.11.2021 20:22
Звернення закрито:
24.11.2021 20:46

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 24 листопада 2021 о 20:21.

2  

Звернення передано на виконання в (КЦ)ММР 24 листопада 2021 о 20:22.

3  

Звернення отримано виконавцем 24 листопада 2021 о 20:48.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 24 листопада 2021 о 20:46.